„Kartu tikrai galime“ PROGRAMA

„mokausi internetu“

Atsižvelgdama į COVID-19 pandemiją, Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ pradeda ketvirtąją savo programą – „Mokau(si) internetu“. Su savanorių pagalba siekiame užtikrinti galimybę kiekvienam mokiniui turėti prieigą prie mokymosi pagalbos iš savo namų.

Online Education
Image by Glenn Carstens-Peters

Užsiregistravę dalyviai gauna prisijungimą prie „Mokau(si) internetu“ Discord serverio, kuriame kiekvieną sekmadienį nuo 13 iki 14 valandos savanoriai, pasidalinę srautais, nuotoliniu būdu stengiasi padėti mokiniui spręsti sunkesnes užduotis, paaiškinti temas bei pasiruošti atsiskaitymams. Moksleiviai patys pasiruošia klausimus bei užduotis prieš užsiėmimą, nusifotografuoja savo vadovėlį, pratybas ar kitokias užduotis, o savanoris padeda mokytis.

Norintiems savanoriauti: Šiai programai mes ieškome atsakingų, informacinėmis technologijomis naudotis gebančių gimnazistų ir studentų, kurie gali skirti po vieną valandą kartą į dvi savaites 4-8 klasių mokinių nuotolinei mokymosi pagalbai. Savanoriai programos metu gali patys pasikartoti primirštas temas, ugdyti savo edukacijos, darbo su vaikais įgūdžius. Prisidėkite prie mūsų tikslo kiekvienam užtikrinti lygias galimybes!

Video Conference

Jei jums ar jūsų vaikui reikia mokymosi pagalbos nuotoliniu būdu, kviečiame užpildyti šią anketą. Registruotis prašome tik galinčius aktyviai ir nuolat dalyvauti užsiėmimuose, nes vietų skaičius yra ribotas. Registracijos yra peržiūrimos kiekvieną sekmadienį.

Jei nori prisidėti prie šios programos įgyvendinimo ir mokymosi pagalbos suteikimo, užpildyk šią formą ir mes su tavimi būtinai susisieksime. Registracijos yra peržiūrimos kiekvieną sekmadienį.