norintiems savanoriauti „Kartu tikrai galime“ ORGANIZACIJOJE

Džiaugiamės, jog svarstote prisijungti prie organizacijos savanorių gretų! Šiame puslapyje rasite visą jums reikalingą informaciją apie mūsų veiklas. Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ siekia socialinės lygybės švietimo ir neformalaus ugdymo srityse, tad ieškome atsakingų ir rūpestingų jaunuolių (nuo 14 m.), norinčių prisidėti prie mūsų tikslų. Daug dėmesio skiriame savanorių bendruomenei burti, todėl pasirinkdami savo laiką leisti su mumis taip pat prisijungsite prie draugiškos komandos, dalyvausite savanorių renginiuose ir bendrose veiklose. Savanorystei mokslo metais vienoje programoje reikia apie 4 valandų per mėnesį. Jeigu nuspręsite, jog norite tapti mūsų savanoriu, susipažinkite su šiame puslapyje aprašytomis programomis bei puslapio apačioje registracijos formoje nurodykite, kur norite dalyvauti. 

 

IMG_4683_edited.jpg

STOVYKLA KIEKVIENAM

Mūsų stovyklų tikslas – kurti kiekvienam vaikui prieinamą, aukštos kokybės vasaros nuotykį, nesukeliant tėvams finansinės naštos.

Kiekviena stovyklų savaitė turi unikalią temą kartu su kitais vadovais kursite stovyklos veiklas, įdomias tiek mažiesiems stovyklautojams, tiek patiems savanoriams. Porose savanoriai priskiriami stovyklautojų grupėms iki 16 vaikų. Kiekvienos dienos pabaigoje visi vadovai susirenka refleksijai, kurios metu pasidalina iškilusiomis problemomis, pavykusiomis veiklomis, mokosi iš komandos narių klaidų ir sprendžia, kur galima tobulėti.  Plačiau apie stovyklas: www.kartutikraigalime.lt/stovyklos

Savanoriauti reikės nuo 8:30 iki 17:30 darbo dienomis vasaros atostogų metu. (Mažiausiai 1 savaitę)

Savanorystė stovyklos vadovų komandoje yra puikus būdas smagiai praleisti vasarą, įveiklinti savo kūrybiškumą ir kurti naujas draugystes.

Mokau(si) internetu

Kas antrą sekmadienį nuotoliniu būdu bendrausite su jums priskirtais 1-2 mokiniais, kurie su Jumis pasidalins neaiškiais namų darbais, klausimais, užduotimis. Šia programa mes siekiame ne atlikti mokinių namų darbus, bet padėti išmokti temas patiems. Iš anksto ruoštis nereikia, o jeigu užsiėmimo metu susidursite su neaiškia tema, ar klausimu, sulauksite pagalbos iš kitų komandos narių.

Ši savanorystė yra puiki galimybė ugdyti darbo su vaikais įgūdžius, pasikartoti primirštas temas, suteikyi pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Užsiėmimai vyksta sekmadieniais 13-14 val.

139411235_274688217413529_83086699424174
64512FB6-2158-48C9-98E5-3BE25DD05DC1.jpg

PASIRUPINK PATS

Programos „Pasirūpink pats“ tikslas yra suteikti jauniems žmonėms galimybę patiems prisidėti prie visuomenės švietimo ekologijos ir  sveikos gyvensenos klausimais.

Prisijungę prie mūsų komandos savanoriai veda edukacinius užsiėmimus 1-8 kl. moksleiviams, supažindina juos ir įdomiai pateikia informaciją apie ekologiją ir sveiką gyvenseną. Savanorių grupė keliauja į mokyklas kartą per mėnesį, pamokų metu. Ši programa – būdas konstruktyviai prisidėti prie ekologinių problemų sprendimo, šviečiant moksleivius.

NORIU MOKYTI(S)

Šioje metu programa nevykdoma 

Kas antrą sekmadienį atvykę į mokyklą, padėsite mokytis 1-2 Jums priskirtiems mokiniams, kurie su savimi atsineš neaiškius namų darbus, klausimus, užduotis. Šia programa mes siekiame ne atlikti mokinių namų darbus, bet padėti išmokti temas patiems. Iš anksto ruoštis nereikia, o jeigu užsiėmimo metu susidursite su neaiškia tema, ar klausimu, sulauksite pagalbos iš kitų komandos narių.

Ši savanorystė yra puiki galimybė ugdyti darbo su vaikais įgūdžius, pasikartoti primirštas temas, suteikyi pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. 

IMG_2846_edited_edited.jpg