Kurk organizacijos „Kartu tikrai galime“ padalinį savo mieste!

Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ siekia telkti gimnazistus veiklai, kuri padėtų jaunesniems moksleiviams tobulėti mokslo srityje. Pagrindinis organizacijos tikslas - suteikti kiekvienam moksleiviui, kuriam sunkiau sulaukti pagalbos, galimybę pasiekti aukštesnių rezultatų ir atrasti mokymosi džiaugsmą kartu su nemokamu korepetitoriumi - gimnazistu. Organizacija skatina savo narius būti socialiai atsakingus ir tokia veikla prisidėti prie socialinės lygybės bei visuomeninės gerovės skatinimo.

 

Koks programos veikimo principas?

Kiekvieną sekmadienį mokiniai, kuriems reikia pagalbos, atvyksta į sutartą vietą, o savanoriai padeda jiems suprasti užduotus namų darbus ir paaiškina nesuprastas temas.

Savanoriai dalijami į du srautus, tai reiškia, kad vienam savanoriui gimnazistui mokyti reikia tik du savaitgalius per mėnesį. Organizacijos administracija, įsikūrusi Vilniuje, suteiks visą reikalingą pagalbą, medžiagą ir sąrašus veiklai vykdyti. Užsiėmimai vyksta dvi valandas (11- 13 val.) ir tęsiasi iki mokslo metų pabaigos.  

 

Kaip pradėti veiklą savo mieste?

Moksleiviai, norintys tapti organizacijos „Kartu tikrai galime“ administracijos nariais ir vadovais savo mieste, turi sudaryti 3-5 žmonių komandą, išsirinkti lyderį ir parašyti motyvacinį laišką organizacijos vadovybei el. paštu info@kartutikraigalime.lt. Kai užsiregistravusi komanda bus išrinkta tapti naujo padalinio vadovais, organizacija pasirūpins, kad jiems būtų perduoti su organizacijos veikimu susiję įrankiai, paaiškintas modelis ir suteikta visa reikalinga pagalba atidarant naująjį KTG padalinį jų mieste.  

Kodėl verta dalyvauti „Kartu tikrai galime“ veikloje?

  1. taip prisidėsite prie savo bendruomenės gerovės;

  2. mokydami kitus prisiminsite tai, ką mokėtės ankstesnėse klasėse;

 

P.S. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad mokant kitus yra geriausiai išmokstama ir įtvirtinama jau prieš tai žinota informacija. Junkis, jei tiki, kad KARTU TIKRAI GALIME!

 

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/kartutikraigalime