top of page

Organizacija nesustoja augti - programa atidaryta jau ketvirtame mieste

Šiauliai šį sekmadienį tapo jau net ketvirtuoju miestu, kuriame visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime” pradėjo savo veiklą. Nepaisant to, kad atostogos dar vis nesibaigė, savanoriai atvyko į Šiaulių sporto gimnaziją ir padėjo mokytis pirmiesiems dalyviams. Toliau užsiėmimai vyks Šiaulių J. Janonio gimnazijoje.

Mūsų organizacija siekia ne tik padėti vaikams mokslo srityje, tačiau ir skatina bendruomeniškumą – į atidarymo ceremoniją dalyviai atvyko su savo šeima ir artimaisiais. Bendruomeniškumas yra vystomas ir siekiant šiltų santykių tarp dalyvių ir savanorių, nes gera mokymosi aplinka padeda mokytis ir siekti aukštų rezultatų.

Atidarymo ceremonijos metu organizacijos prezidentas įteikė padėkas visiems prisidėjusiems prie atidarymo: Šiaulių miesto vadovei Rusnei Globytei, už surinktą ir sukordinuotą savanorių komandą, Šiaulių miesto merui Artūrui Visockui​ už rūpestį ir pagalbą surandant patalpas ir pradedant organizacijos veiklą Šiauliuose, už palaikymą įsikuriant ir tęsiant pradėtus darbus.

Tikimės, jog pirmasis užsiėmimas praėjo sėkmingai, o visas klaidas pasistengsime kuo greičiau pataisyti, ačiū visiems dalyviams, kurie taip gausiai susirinko, ir jų mokytojams, kurie netingėjo netgi per atostogas padėti savo bendruomenei.

Organizacija dar tikrai augs ir plėsis - prie to galite prisidėti kiekvienas iš Jūsų. Norėdami prisidėti prie „Kartu tikrai galime“ augimo, galite spustelti nuorodą į puslapį, kuriame rasite instrukcijas, kaip tai padaryti (nuoroda - https://www.kartutikraigalime.lt/paremkite-mus ). Net ir mažiausia Jūsų parama yra vertinama ir reiškia labai daug.

Kviečiame registruotis dalyvauti programoje Marijampolėje ir Šiauliuose.


73 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page