top of page

PRADEDAMAS ANTRASIS „KARTU TIKRAI GALIME“ SEZONAS

Atnaujinta: 2021-02-17

Prasidėjus naujiems mokslo metams tėvams tenka vėl susirūpinti savo vaikų mokslais. Nors kiekvienas norėtų, kad jų vaikas mokėtų viską ir jam viskas sektųsi, neretai tai priklauso ne nuo pačių tėvų. Tik kai kurie gali sau leisti mokėti dideles sumas ir vesti vaikus pas privačius korepetitorius, tad organizacijos „Kartu tikrai galime“ savanoriai turi išeitį visiems. Kiekvieną sekmadienį 5-8 kl. mokiniams mokytis nemokamai padės savanoriai gimnazistai.

Organizaciją „Kartu tikrai galime“ 2018 metų lapkričio mėnesį įkūrė patys moksleiviai – Vilniaus licėjaus gimnazistai. Pirmojo sezono pabaigoje šios organizacijos programa veikė jau penkiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose ir Jonavoje. Šiais metais programą planuojama pradėti dar keturiuose: Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Vilkaviškyje. Pagrindinis projekto tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui nemokamai siekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

Didžiausias organizacijos išskirtinumas – tai jaunieji „mokytojai“. Sekmadieniais padėti 5-8 klasių mokiniams atvyksta apie 350 savanorių – gimnazistų, kurie kartu su vaiku mokosi, sprendžia uždavinius, aiškinasi namų darbus.

Registruotis dalyvauti šioje programoje galima jau nuo rugsėjo 2 dienos. Pirmasis mokinių ir savanorių susitikimas Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Šiauliuose bei Jonavoje įvyks spalio 6 dieną. Naujuosiuose miestuose atidarymai įvyks kiek vėliau: spalio 13 dieną – Klaipėdoje, spalio 20 dieną – Panevėžyje, lapkričio 17 dieną - Alytuje, lapkričio 24 dieną - Vilkaviškyje.

Šiais metais programoje gali dalyvauti dar daugiau pagalbos ieškančių dalyvių bei norinčių padėti savanorių. Registracija vykdoma mūsų internetiniame puslapyje. Vaikams tai puiki galimybė pasimokyti iš panašaus amžiaus moksleivių, su kuriais visai lengva atrasti bendrų interesų, o savanoriai, dalyvaujantys šioje programoje, įdomiai bei prasmingai praleidžia savaitgalius. Visa tai patirti bus galima jau spalio mėnesį – naujojo „Kartu tikrai galime“ sezono metu.


603 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page