top of page
  • Writer's pictureVisuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“

Vasara su „Kartu tikrai galime“

Atnaujinta: 2021-02-17

Birželio 29 d. Vilniaus Žemynos progimnazijoje atidarėme pirmąją „Kartu tikrai galime“ vasaros dienos stovyklą – 1-8 klasių moksleivius šią vasarą kviesime leisti kartu!


Dvejus metus veikianti visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“ yra labiausiai atpažįstama dėl savo pirmosios programos „Noriu mokyti(s)“, kuria siekiama 5-8 klasių moksleiviams suteikti galimybę gauti nemokamos pagalbos moksluose, o jiems padeda gimnazinių klasių mentoriai.


Šiemet „Kartu tikrai galime“ užsibrėžė tikslą kuo daugiau vaikų sukurti prieinamą aukščiausios kokybės vasarą, nesukeliant tėvams finansinės naštos. Programa „Stovykla kiekvienam“ siekia kurti netradicinę, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai, žaisdami, pažintų mokslo pasaulį.


Stovyklose didelis dėmesys bus skiriamas tolerancijos, emocijų valdymo, bendravimo temoms, perteikiamoms per žaidimus ir bendravimą su savanoriais. Stovyklos programos buvo kurtos patyrusių stovyklų vadovų, o jas įgyvendinti padeda ištikimi organizacijos savanoriai, kiekvieną sekmadienį dirbantys su moksleivių ugdymu.


Šių metų stovyklų temos: „Aplink pasaulį per 5 dienas“ apie skirtingų žemynų kultūras ir gyvenimo būdus, „Kosmoso platybėse“ apie astronomiją ir fiziką, „Didvyrių keliais“ apie Lietuvos istoriją, „Gyvenimas – tai teatras“ apie vaidybinius menus bei „Žmogaus kūno paslaptis“ apie žmogaus anatomiją ir sveiką gyvenseną.


„Kartu tikrai galime“ vasaros dienos stovyklos vyks Vilniuje ir Kaune iki liepos 31 dienos.939 peržiūros0 komentarų

Naujausi įrašai

Rodyti viską

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page