„Kartu tikrai galime“ vasaros stovyklos

„Stovykla kiekvienam“

  • 2022 m. stovyklų pamainų datos ir temos paskelbtos šio puslapio apačioje.

  • Stovyklos vyks: Šv. Kristoforo progimanzijoje (Kalvarijų g. 87)

  • Vykdysime 7 pamainas nuo birželio 27 d. iki rugpjūčio 19 d.

  • Vienos pamainos kaina 65€, Į kainą įskaičiuoti pietūs.

  • Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30

Nuo 2020 m. vasaros 1 – 6 klasių moksleiviams organizuojame stovyklas, kuriose kiekvienas vaikas turi galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir turiningai praleisti laiką. 

Kuo mes išsiskiriame? Kuriame prieinamą, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai susipažįsta su mokslo, meno ir kultūros pasauliais žaidžiant ir užsiimant kūrybinėmis veiklomis. 

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui prieinamą aukščiausios kokybės vasarą, nesukeliant tėvams finansinės naštos. 

IMG_5581_edited.jpg

Išskirtinis organizacijos „Kartu tikrai galime“ vykdomų stovyklų bruožas – jaunatviška ir motyvuota savanorių komanda, jau  trejus metus organizuojanti  programą „Noriu mokyti(s)“, turini darbo su vaikais patirtį bei kiekvieną savaitę dirbanti su moksleivių ugdymu.  

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklų kaina būtų kuo prieinamesnė, tad stengiamės pasiūlyti mažiausias įmanomas kainas. Šiais metais stovyklos kainuos 65€ už savaitę.

Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30

2022 metais organizuosime septynias stovyklų pamainas Vilniuje. Visų jų programos bus skirtos vaikams nuo 1 iki 6 klasės. Kiekvienoje pamainoje stovyklautojų laukia pamokėlės ir įvairiausios veiklos susijusios su stovyklos tema, glaustą kiekvienos stovyklos aprašymą galite matyti žemiau.

1. „Kelionė į Hogvartsą” (Hario Poterio tema) - birželio 27d.- liepos 1d. 

Stovyklautojų laukia įdomiausios pamokos apie visiems puikiai žinomą personažą Harį Poterį, jo draugus ir visą magijos pasaulį. Vaikai kurs savo burtų lazdeles, pajaus Hogvartso koledžų dvasią, kaip tikrame filme, pasigamintomis paskirstymo kepurėmis sužinos savo koledžus. Ir beabejo mokysis įvairiausių magijos paslapčių: apie magiškuosius gyvūnus bei augmeniją, burtus. Patapę jaunaisiais burtininkais susipažins ir išmoks žaisti svarbiausią magijos pasaulio žaidimą - Kvidičą. 

2. Ant Olimpo viršūnės” (Stovykla apie sportą) - liepos 4 - 8 d. (liepos 6 d. stovykla vyks)

Kartu su vaikais susipažinsime su Olimpinių žaidynių įdomybėmis, užsiimsime komandinės dvasios kūrimu ir ugdysime sportininkų ištvermę. Stovyklautojų laukia daug sportinių žaidimų ir įvairios aktyvios veiklos. Jaunieji sportininkai taip pat bus apdovanoti savomis rankomis pagamintais medaliais, kurs sportinę atributiką, taip pat dalyvaus ir sportinėse varžybose - stovyklos olimpinėse žaidynėse

3. „Mokslininko atradimai” (gamtos ir mokslo pasaulio pažinimas) – liepos 11 – 15 d.

Kiekvienas stovyklautojas turės progą pažvelgti į pasaulį pro mokslininko akinius. Kartu mokysimės apie mokslininkų darbo ypatumus, darysime įvairiausius eksperimentus, iš jų mokysimės bei patys kursime ir eksperimentuosime. Stovykloje netrūks ir įvairiausių aktyvių žaidimų. 

4. Menų šalyje” (Dailės, šokio, muzikos bei teatro menai) - liepos 18-22 d.

Atvykę į šią stovyklą vaikai susipažins su meno paslaptimis. Su jaunaisiais menininkais mokysimes apie šiuolaikinį meną, žinomus menininkus ir meno istorijos idomybes. Kiekvieną stovyklos dieną jų lauks vis nauja meno rūšis. Gaminsime savo instrumentus, mokysimės teatro paslapčių, kursime savo kostiumus, bei šokio judesius. Stovyklautojų laukia daug rankdarbių, komandinių žaidimų ir veiklų.

5. Jaunasis keliautojas” (geografija ir įvairios pasaulio kultūros) – rugpjūčio 1-5 d.

Kiekvieną dieną stovyklautojai susipažins su nauju pasaulio regionu. Sužinos įdomybių apie pastarojo kultūrą, kalbą bei tradicijas, atliks kūrybines užduotis pritaikant gautas žinias. Jaunieji keliautojai žais įvairus kultūrinius tradicinius žaidimus bei gamins suvenyrus iš įvairiausių šalių. 

6. „Virtuali Realybė” (veiklos, įkvėptos populiariais kompiuteriniais žaidimais) – rugpjūčio 8-12 d.

Sėslūs kompiuteriniai žaidimai stovykloje virs aktyviais užsiėmimais: estafetės, orientacinės varžybos, strateginiai, komandiniai, kūrybinės veiklos ir dar daugiau! Savo mėgstamiausią kompiuterinį žaidimą veiklose atpažins kiekvienas stovyklautojas.

7. „Disnėjaus paslaptys” (filmai ir animacija ) - Rugpjūčio 15-19 d. (rugpjūčio 15d. stovykla vyks)

Šią stovyklos savaitę vaikai susipažins su pirmaisiais filmukais, jų kūrybos procesu bei palygins kaip jie yra kuriami šiomis dienomis. Vaikai gamins mylimus personažus, žais įvairius teminius žaidimus, bei kurs savo grupelės filmuką. Mažieji stovyklautojai kurs savo kostiumus bei patys taps filmų bei filmukų herojais. 

PRELIMINARI STOVYKLOS DIENOS PROGRAMA

 

7:30-9:00 Atvykimas 

9:00-9:30 Užkandžiai 

9:30-10:00 Pamoka apie dienos temą

10:00-12:00 Veiklos su vadovais

12:00-13:00 Pietūs

13:00 -14:00 Poilsis ir laisvas laikas su vadovais

14:00-15:00 Veiklos su vadovais

15:00-16:30 Sportinės veiklos ir aktyvūs žaidimai lauke

16:30-17:00 Dienos aptarimas ir refleksija 

17:00-17:30 Išvykimas 

Stovykla vyks Šv. Kristoforo progimanzijoje (Kalvarijų g. 87)

Stovyklą globoja 

Vilniaus miesto savivaldybė.