"Kartu tikrai galime" vasaros stovyklos

"Stovykla kiekvienam"

Visuomeninės organizacijos "Kartu Tikrai Galime" bendruomenė paremta mentoryste ir savitarpio pagalba tobulėjimo kelyje. Mūsų organizacijoje savanoriauja aukščiausius akademinius pasiekimus turintys gimnazistai, gebantys bei norintys, savo jau sukauptomis žiniomis pasidalinti su jaunesniais mokiniais.

 

Šiais metais siūlome naujovę – vasaros stovyklas 1 – 8 klasių moksleiviams, kur kiekvienas vaikas turės galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir tobulėti individualiai.

 

Kuo mes išsiskiriame? Kuriame netradicinę, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu, vaikai, žaisdami pažins mokslo pasaulį iš kitos pusės. Mums svarbu auginti jaunosios karto emocinį intelektą ir ugdyti gerąsias jų savybes. Stovyklose didelis dėmesys bus skiriamas tolerancijos, emocijų valdymo, bendravimo temoms, perteikiamoms per žaidimus ir bendravimą su savanoriais. Stengsimės pažadinti jaunuolių smalsumą ir drauge atsakinėdami į kylančius klausimus gilinti tiek akademines, tiek bendrojo išsilavinimo žinias.

 

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui prieinamą aukščiausios kokybės vasarą nesukeliant tėvams finansinės naštos.

 

Mažieji stovyklautojai bus supažindinami su gamtos, tiksliaisiais ir socialiniais mokslais, bendraudami su gimnazistais bus skatinami domėtis ir pajausti mokymosi džiaugsmą. Daug veiklų siesime su pasaulio pažinimu siekdami ugdyti jaunuolių norą pažinti kitas kultūras bei atvirumą pasauliui, tačiau nepamiršdami atsigręžti ir į savosios tautos šaknis.

 

Vyresniems stovyklautojams žinių pasaulį gimnazistai pristatys daugiau dėmesio skirdami dalinimuisi asmenine patirtimi. Mūsų savanoriai – savo jėgomis įgyvendinę drąsiausius sumanymus ir pasiekę aukščiausius pasiekimus, dalinsis savo istorijomis apie atkaklumą, tikslų siekimą bei žingeidumą ir mokys to stovyklautojus. Daug veiklų bus susietos su savęs pažinimu, mokymusi planuoti laiką bei susidėlioti prioritetus. Taip pat jaunuolių lauks streso bei neigiamų emocijų valdymo užsiėmimai.

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklų kaina būtų kuo prieinamesnė, todėl 2020 m.
stovyklos kainuos 30Eur už 5 dienas su pietumis. Stovyklos vyks Kaune ir Vilniuje.

 

KTG stovyklos veiklos bus edukacinės, kur vaikai ne tik smagiai praleis laiką, bet taip pat išmoks realių, gyvenime reikalingų įgudžių.

Stovyklose vadovais bus mūsų organizacijos savanoriai jau antrus metus kiekvieną savo sekmadienį skiriantys 5-8 kl. moksleivių mokymui. Jie sukaupę daug edukacinės patirties ir yra pasiryžę mokytis naujų kvalifikacijų besiruošdami vasaros stovykloms.

Apie 2020 m. stovyklas

Aplink pasaulį per 5 dienas (birželio 29 - liepos 3 d.) tik Vilniuje  - Kasdien pažinsime vis kito žemyno kultūrą bei gyvenimo būdą, lavinsime kalbas, tiek jau žinomas, tiek naujas, mokysimės tolerancijos bei gebėjimo priimti kitą per įvairius žaidimus bei užsiėmimus.

Kosmoso platybėse (liepos 6 d. -10 d.) Pažvelgsime į pasaulį kosmonautų akimis, pabandysim pažint žvaigždynus, susipažinsim kaip veikia gamtos mokslų pasaulis ir bandysim patys būdami ant žemės pakeliauti po kosmoso bei fizikos platybes.

Didvyrių keliais (liepos 13 - 17 d.) Atsigręšime į praeitį ir mus įkvepiančius herojus, seksime Lietuvą išgarsinusių kunigaikščių bei nuo engėjų apgynusių knygnešių pėdomis bei perprasime, kaip gi susidėliojo mūsų Tėvynės istorija, ir ką mes galime iš to išmokti.

Gyvenimas - tai teatras (liepos 20 - 24 d.) Kursim, improvizuosim, vaidinsim, lipsim į sceną ir tyrinėsim teatro užkulsius, mokysimės dirbti komandoje, gilinsimės į oratorijos bei kalbėjimo meną ir išgyvensim įdomiausias istorijas patys virsdami pagrindiniais veikėjais.

Žmogaus kūno paslaptis (liepos 27 - 31 d.) Nagrinėsim, kaip veikia žmonės, kokio kuro ir priežiūros jiems reikia, pažvelgsim kokios sistemos palaiko visą organizmą bei kaip jos funkcionuoja tarpusavyje ir atsigręšime į savo smegenis, valdančias ir varančias visus mūsų kūnų varikliukus. Mokysimes sveikos gyvensenos ir suprasdami savo organizmą bandysime suprasti, kodėl jos taip reikia.

 - Stovyklos vyks nuo 9 iki 17 valandos (dėl tėvų patogumo vaikai galės stovykloje būti nuo 7.30 iki 17.30). Detalios programos pasirodys gegužės pabaigoje.

 - Grupėse bus iki 15 vaikų su bent 2 vadovais.

Vilniuje stovyklos vyks Žemynos progimnazijoje, Žemynos g. 14, Vilnius.

Kaune stovyklos planuojame, jog vyks Kauno technologijos universiteto gimnazijoje, Studentų g. 65, Kaunas.

Kilus klausimams, rašykite mums el. paštu info@kartutikraigalime.lt arba per Facebook.

JEIGU STOYKLOS DĖL KARANTINO SITUACIJOS NEĮVYKTŲ, PINIGAI BUS GRĄŽINTI, JŲ NEUŽLAIKANT STOVYKLŲ PERKĖLIMAIS.

SIEKIANT IŠLAIKYTI AUKŠTUS SKAIDRUMO STANDARTUS UŽ STOVYKLAS GALIMA ATSISKAITYTI TIK BANKINIU PAVEDIMU PER AUTOMAZITUOTĄ SISTEMĄ.