top of page

„Kartu tikrai galime“ vasaros dienos stovykla
„Stovykla kiekvienam“

Nuo 2020 m. vasaros 1 – 4 klasių moksleiviams organizuojame dienos stovyklas, kuriose kiekvienas vaikas turi galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir turiningai praleisti laiką.
 

Išskirtinis organizacijos „Kartu tikrai galime“ vykdomų stovyklų bruožas – stovyklos vadovų apmokyta ir prižiūrima jaunatviška bei motyvuota savanorių komanda, jau ketvirtus metus organizuojanti programą „Noriu mokyti(s)“, turinti darbo su vaikais patirtį bei kiekvieną savaitę dirbanti su moksleivių ugdymu.  

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklų kaina būtų kuo prieinamesnė. Todėl gimnazistų savanorių komandos dėka šiais metais stovyklos kainuos 79€ per savaitę.

Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30

Kuo mes išsiskiriame? Kuriame prieinamą, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai susipažįsta su mokslo, meno ir kultūros pasauliais žaisdami ir užsiimdami kūrybinėmis veiklomis. 

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui prieinamą aukščiausios kokybės vasarą, nesukeliant tėvams finansinės naštos. 

IMG_5581_edited.jpg
  • 2023 m. stovyklų pamainų datos ir temos paskelbtos šio puslapio apačioje.

  • Stovyklos vyks: Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijoje, Kalvarijų g. 87

  • Vykdysime 7 pamainas nuo birželio 26 d. iki rugpjūčio 19 d.

  • Vienos pamainos kaina 79€, į kainą įskaičiuoti pietūs.

2023 metais organizuosime septynias stovyklų pamainas Vilniuje. Visų jų programos bus skirtos vaikams nuo 1 iki 4 klasės. Kiekvienoje pamainoje stovyklautojų laukia pamokėlės ir įvairiausios veiklos, susijusios su stovyklos tema. Glaustą kiekvienos stovyklos aprašymą galite matyti žemiau.

Stovyklos ir visi užsiėmimai vykdomi lietuvių kalba.

1. „Kino užkulisiuose” (Kino tema) - birželio 26d.- birželio 30d. 

Kartu su vaikais susipažinsime su kino pasauliu, mokysimės apie kino istoriją, žymiausius režisierius, užsiimsime filmavimo aikštelės atributikos gamyba. Stovyklautojai aprėps ir šiuolaikinių filmų ir filmukų kūrimo procesus, jų žanrų ypatumus. Kiekvienas galės pasijusti tikru režisieriumi, aktoriumi ar kostiumų specialistu.
 

2. „Pirštu į gaublį” (Geografija ir pasaulio kultūros) - liepos 3 - 7 d. (liepos 6 d. stovykla vyks)

Kiekvieną dieną stovyklautojai susipažins su vis nauju ir nepažįstamu pasaulio kampeliu. Sužinos įdomybių apie pastarojo kultūrą, kalbą bei tradicijas, atliks kūrybines užduotis pritaikydami gautas žinias. Jaunieji keliautojai žais įvairius kultūrinius tradicinius žaidimus bei gamins suvenyrus iš įvairiausių šalių.
 

3. „Mitologijos apsuptyje” (Mitologijos istorijų ir pasakų pažinimas) – liepos 10 – 14 d.

Šios savaitės metu jaunieji  stovyklautojai susipažins su skirtingų kultūrų ir laikmečių mitais ir jų veikėjais, mitinėmis būtybėmis ir artefaktais. Vaikai bus apsupami skirtingų mitologijos pasaulio būtybių, kurs savo veikėjus, žais įtraukiančius ir vaizduotę lavinančius žaidimus ir turės galimybę tapti tikrais mitų ekspertais.
 

4. „Paslaptingieji mokslininko užrašai” (Fizikos, biologijos, chemijos tyrinėjimas) - liepos 17-21 d.

Kiekvienas stovyklautojas turės progą pažvelgti į pasaulį pro mokslininko akinius. Kartu mokysimės apie skirtingas gamtininkų veiklos sritis, mokslininkų darbo ypatumus, darysime įvairiausius eksperimentus ir iš jų mokysimės. Stovykloje netrūks ir įvairiausių aktyvių žaidimų bei vietos vaizduotei!
 

5. „Teptuko potepiu” (Dailės, šokio, muzikos bei teatro menai) – liepos 31 d. - rugpjūčio 4 d.

Atvykę į šią stovyklą vaikai susipažins su meno paslaptimis. Su jaunaisiais menininkais mokysimės apie šiuolaikinį meną, žinomus menininkus ir meno istorijos įdomybes. Kiekvieną stovyklos dieną jų lauks vis nauja meno rūšis. Gaminsime savo instrumentus, mokysimės teatro paslapčių, kursime savo kostiumus bei šokio judesius. Stovyklautojų laukia daug rankdarbių, komandinių žaidimų ir veiklų.
 

6. „Neatrastas galaktikų pasaulis” (Astronomija) – rugpjūčio 7-11 d.

Kiekvieną dieną vaikai nuskris į naują ir dar nepažintą planetą, susidurs su jos gyvenimo sąlygomis. Bekraštis kosmosas leis kiekvienam stovyklautojui pasijusti kaip tikram astronautui, kursime savo raketas ir erdvėlaivius, galvosime planetų užkariavimo planus ir žaisime įvairiausius vaizduotę lavinančius žaidimus.
 

7. „Profesionalo kailyje” (Profesijų pažinimas) - Rugpjūčio 14-18 d. (rugpjūčio 15d. stovykla vyks)

Daugeliui vaikų mažai pažįstamas profesijų pasaulis taps lengvai prieinamas ir suprantamas. Kiekvienos dienos metu stovyklautojai priartės prie vis kitos profesijos, susipažins su jos kasdienybe ir įdomybėmis. Kūrybinės užduotys ir smagūs rankdarbiai leis patiems išbandyti įvairiausius darbus ir gauti įkvėpimo ateities planams.

Kaip atrodo mūsų diena?
 

7:30-9:00 Atvykimas 

9:00-9:30 Užkandžiai

09:30-10:00 Pamoka apie dienos temą, bendra dienos informacija

10:00-12:00 Veiklos su vadovais (darbeliai, žaidimai, viktorinos, kūrybinės užduotys)

12:00-13:00 Pietūs

13:00 -14:00 Poilsis ir laisvas laikas su vadovais (žaidimai, veiklos viduje ir lauke)

14:00-15:00 Veiklos su vadovais (darbeliai, žaidimai, viktorinos, kūrybinės užduotys)

15:00-16:30 Sportinės veiklos ir aktyvūs žaidimai lauke

16:30-17:00 Dienos aptarimas ir refleksija 

17:00-17:30 Išvykimas

DSC043211_edited.jpg

 Vietų skaičius ribotas

Stovykla vyks Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazijoje, Kalvarijų g. 87

Stovyklą globoja 

Vilniaus miesto savivaldybė.

bottom of page