„Kartu tikrai galime“ vasaros stovyklos

„Stovykla kiekvienam“

Šių rudens atostogų metu „Kartu tikrai galime“ dėl saugumo vaikų stovyklų neorganizuos. Kviečiame stebėti mūsų puslapį ir Facebook bei Instagram paskyras ir ten sužinoti naujausią informaciją apie mūsų veiklą!

Visuomeninės organizacijos „Kartu tikrai galime“ bendruomenė yra paremta mentoryste ir savitarpio pagalba. Mūsų organizacijoje savanoriauja aukščiausius akademinius pasiekimus turintys gimnazistai, gebantys bei norintys savo jau sukauptomis žiniomis pasidalinti su jaunesniais mokiniais. 

Nuo 2020 m. vasaros 1 – 8 klasių moksleiviams organizuojame stovyklas, kuriose kiekvienas vaikas turi galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir tobulėti individualiai. 

Kuo mes išsiskiriame? Kuriame netradicinę, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai susipažįsta su mokslo, meno ir kultūros pasauliais žaidžiant. Mums svarbu auginti jaunosios kartos emocinį intelektą – stovyklose didelis dėmesys skiriamas tolerancijos, emocijų valdymo, bendravimo temoms, stengiamės pažadinti jaunuolių smalsumą ir drauge atsakinėdami į kylančius klausimus gilinti tiek akademines, tiek bendrojo išsilavinimo žinias. 

Mažieji stovyklautojai yra supažindinami su gamtos, tiksliaisiais ir socialiniais mokslais, bendraudami su gimnazistais skatinami domėtis ir pajausti mokymosi džiaugsmą. Daug veiklų siejame su pasaulio pažinimu, siekdami ugdyti jaunuolių norą pažinti kitas kultūras bei atvirumą pasauliui. 

Vyresniems stovyklautojams žinių pasaulį gimnazistai pristato daugiau dėmesio skirdami istorijoms apie atkaklumą, tikslų siekimą bei žingeidumą, to moko ir stovyklautojus. Veiklos siejammos su savęs pažinimu, mokymusi planuoti laiką bei susidėlioti prioritetus, į programą įtraukiami streso bei neigiamų emocijų valdymo užsiėmimai. 

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui prieinamą aukščiausios kokybės vasarą, nesukeliant tėvams finansinės naštos. 

Išskirtinis organizacijos „Kartu tikrai galime“ vykdomų stovyklų bruožas – jas organizuoja ištikimi organizacijos savanoriai, jau dvejus metus dalyvaujantys programoje „Noriu mokyti(s)“, turintys darbo su vaikais patirtį, kiekvieną savaitę dirbantys su moksleivių ugdymu. 

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklų kaina būtų kuo prieinamesnė, tad stengiamės pasiūlyti mažiausias įmanomas kainas (2020 metais dalyvavimas vienoje stovyklos pamainoje vienam vaikui kainavo 30€).