top of page

„Kartu tikrai galime“ vasaros dienos stovykla
„Stovykla kiekvienam“

Nuo 2020 m. vasaros 1 – 4 klasių moksleiviams organizuojame dienos stovyklas, kuriose kiekvienas vaikas turi galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir turiningai praleisti laiką.
 

(registracija nuo balandžio 1d.)

Kuo mes išsiskiriame? Jau penktus metus kuriame prieinamą, vaikams pritaikytą ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai susipažįsta su mokslo, meno ir kultūros pasauliais žaisdami ir užsiimdami kūrybinėmis veiklomis. 

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui įsimintiną aukščiausios kokybės vasarą už tėvams prieinamą kainą.

Stovyklos vieta - Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija (Kalvarijų g. 87)

Stovyklą globoja 

Vilniaus miesto savivaldybė.

Kaina 115 eurų  kodėl pakilo?

Siekdami aukštesnės stovyklų kokybės Jūsų mažiesiems, sumažinome vietų skaičių grupėse, kad vaikai gautų daugiau individualaus dėmesio. Šiais metais atsižvelgdami į besikeičiantį vaikų mokymosi ir informacijos priėmimo ritmą atnaujinome stovyklų veiklas į daugiau smulkesnių, greitesnių, labiau įtraukiančių užsieminų, kad vaikai net nespėtų pradėti nuobodžiauti. Mažesnės grupės leis keikvienam gauti daugiau dėmesio iš vadovų, sumažins triukšmo klasėse kiekį ir padės vadovams užtrikrinti, kad kiekvieną dieną Jūsų vaikai iš stovyklos grįš kupini geriausių emocijų ir prisiminimų.

IMG_5581_edited.jpg

Išskirtinis organizacijos „Kartu tikrai galime“ vykdomų stovyklų bruožas – stovyklos vadovų apmokyta ir prižiūrima jaunatviška bei motyvuota savanorių komanda, turinti darbo su vaikais patirties bei kiekvieną savaitę dirbanti su moksleivių ugdymu.  

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklos būtų kuo kokybiškesnės ir prieinamesnės. Todėl gimnazistų savanorių komandos dėka šiais metais stovyklos kainuos 115per savaitę.

Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30

  • 2024 m. stovyklų pamainų datos, temos ir vykimo vieta bus paskelbtos šio puslapio apačioje iki balandžio 1d.

  • Vykdysime 7 pamainas nuo birželio 24 d. iki rugpjūčio 16 d. (liepos 1-5d. stovyklos nevyks)

  • Vienos pamainos kaina 115€, į kainą įskaičiuoti pietūs.

2024 metais organizuosime septynias stovyklų pamainas Vilniuje. Visų jų programos bus skirtos vaikams nuo 1 iki 4 klasės. Kiekvienoje pamainoje stovyklautojų laukia pamokėlės ir įvairiausios veiklos, susijusios su stovyklos tema. Glaustą kiekvienos stovyklos aprašymą galėsite matyti žemiau.

Kaip atrodo mūsų diena?
 

7:30-9:00 Atvykimas 

9:00-9:30 Užkandžiai

09:30-10:00 Pamoka apie dienos temą, bendra dienos informacija

10:00-12:00 Veiklos su vadovais (darbeliai, žaidimai, viktorinos, kūrybinės užduotys)

12:00-13:00 Pietūs

13:00 -14:00 Poilsis ir laisvas laikas su vadovais (žaidimai, veiklos viduje ir lauke)

14:00-15:00 Veiklos su vadovais (darbeliai, žaidimai, viktorinos, kūrybinės užduotys)

15:00-16:30 Sportinės veiklos ir aktyvūs žaidimai lauke

16:30-17:00 Dienos aptarimas ir refleksija 

17:00-17:30 Išvykimas

DSC043211_edited.jpg

Čia bus paskelbtos 2024m. stovyklų temos ir datos:

1 sav.: Birželio 24 – 28d. „Hogvartso paslaptys“ (birželio 24d. stovykla vyks)

Stovykloje sukursime savo Hogvartso pasakišką erdvę, kurioje vaikai gaus galimybę pasijusti magijos pasaulio burtininkais. Stovyklautojai pasigamins visą savo mago atributiką ir ją galės išbandyti burtažodžių dvikovose. Įkvėpsime vaikus kurti, atrasti draugystę ir pajusti magiškąją Harrio Poterio pasaulio dvelksmą kartu!

 

2 sav.: Liepos 8 – 12d. „Stebėk, tyrinėk, mokykis!“

Ar svajojate tapti mokslininkais, tyrinėtojais, laborantais? Šios savaitės metu galėsime įsikūnyti į kiekvieną vaidmenį. Vaikai atliks įdomiausius eksperimentus, mokysis apie skirtingas gamtininkų veiklos sritis, mokslininko darbo ypatumus. Ši savaitė parodys, kad mokslas gali būti įdomus, smagus ir linksmas.

 

3 sav.: Liepos 15 – 19d. „Laiko mašina“

Šios savaitės metu jaunieji stovyklautojai susipažins su skirtingais istoriniais laikotarpiais. Vaikai pasiners į nuotykius nuo priešistorės iki Renesanso. Ar galima susipažinti su dinozaurais, piramidėmis, riteriais ir garsiausiais mokslininkais per vieną savaitę? Žinoma! Pasinerkime į istorinių klodų įdomybes ir neatrastų pasaulių labirintus kartu.

 

4 sav.: Liepos 22 – 26d. „Vaizduotės platybėse“

Mažuosius kviečiame susipažinti su įvairiausiomis meno sritimis, išbandyti save grafikos, mozaikos bei modernaus meno akistatoje. Stovyklos metu juos pasitiks dar nebandytos meno technikos, kelionė į praeities kūrybos formas ir įvairiausi, vaizduotę išlaisvinti kviečiantys užsiėmimai. Šią savaitę lauksime visų, kurie domisi, užsiima ar alsuoja menu!

5 sav.: Liepos 29d. – Rugpjūčo 2d. „Trys tūkstančiai mylių po vandeniu“

Susikursime savo nardymo įrangą ir leisimės 3000 mylių po vandeniu! Gelmėse stebėsime ir tyrinėsime povandeninį pasaulį, ieškosime pradingusios Atlanto civilizacijos pėdsakų ir susipažinsime su dar neregėtais vandenynų lobiais. Ekspedicijos metu jaunieji tyrinėtojai įgys žinių, kiek daug paslapčių iš tikrųjų slepia didžiausia mūsų Žemės dalis – vandenynai.

 

6 sav.: Rugpjūčo 5 – 9d. „Naujas lygis“

Šios savaitės metu kviečiame kiekvieną pereiti į naują lygį: susipažinsime su įvairiausių žanrų žaidimais ir jų kūrimo subtilumais. Savo jėgas išbandysime sukčiausiuose loginiuose rebusuose, susipažinsime su žaidimų teorijos principais, kursime savo stalo ir aktyvius žaidimus. Mūsų lauks begalės naujų idėjų, gerų emocijų ir spalvingiausių patirčių!

 

 

7 sav.: Rugpjūčo 12 – 16 „Pramogų akimirkos“ (rugpjūčio 15d. stovykla vyks)

Paskutinę sezono pamainą norime pakviesti kiekvieną stovyklautoją patirti visas geriausias, įsimintiniausias ir labiausiai įtraukiančias veiklas, kurias esame siūlę: prisiminsime magiškąjį Hogvartsą, panersime į giliausias vandenynų vietas savaisiais povandeniniais laivais, išmoksime laimėti bet kurį žaidimą ir rasime išėjimą iš painiausių senovės pasaulio labirintų. Jūsų lauksime pasikaustę įmantriausiais eksperimentais, dizaino idėjomis, žaidimais ir trupučiu paslapties. 

 Vietų skaičius ribotas

bottom of page