„Kartu tikrai galime“ vasaros stovyklos

„Stovykla kiekvienam“

  • 2021 m. stovyklų pamainų datos ir temos paskelbtos šio puslapio apačioje.

  • Šiemet stovyklas organizuojame tik Vilniuje. Stovyklos vyks Vilniaus Žemynos progimnazijoje, Žemynos g. 14.

  • Vykdysime 8 pamainas nuo birželio 28 d. iki rugpjūčio 20 d.

  • Vienos pamainos kaina 39€. Į kainą įskaičiuoti pietūs.

  • Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30


SVARBU! Šiuo metu dėl epidemiologinės situacijos sunku tiksliai nustatyti, kaip bus vykdomos stovyklos. Prašome visų stovyklautojų ir jų tėvų kantrybės bei supratimo. Stengsimės padaryti kuo geriau ir užtikrinti saugų stovyklavimą. Jeigu stovyklų neleis vykdyti dėl karantino, visi pinigai bus grąžinti, todėl galite drąsiai registruotis.

Nuo 2020 m. vasaros 1 – 8 klasių moksleiviams organizuojame stovyklas, kuriose kiekvienas vaikas turi galimybę ne tik pasimėgauti vasara, bet ir tobulėti individualiai. 

Kuo mes išsiskiriame? Kuriame prieinamą, inovatyvią ir nepamirštamą vasaros patirtį, kurios metu vaikai susipažįsta su mokslo, meno ir kultūros pasauliais žaidžiant ir užsiimant kūrybinėmis veiklomis

Mūsų misija – kurti kiekvienam vaikui prieinamą aukščiausios kokybės vasarą, nesukeliant tėvams finansinės naštos. 

Mažieji stovyklautojai yra supažindinami su gamtos, tiksliaisiais ir socialiniais mokslais, bendraudami su gimnazistais skatinami domėtis ir pajausti mokymosi džiaugsmą. Daug veiklų siejame su pasaulio pažinimu, siekdami ugdyti jaunuolių norą pažinti kitas kultūras bei atvirumą pasauliui. 

Vyresniems stovyklautojams žinių pasaulį gimnazistai pristato daugiau dėmesio skirdami ugdyti norą mokytis bei kūrybiškai įveikti duotus uždavinius ir iššūkius.

Išskirtinis organizacijos „Kartu tikrai galime“ vykdomų stovyklų bruožas – jas organizuoja ištikimi organizacijos savanoriai, jau dvejus metus dalyvaujantys programoje „Noriu mokyti(s)“, turintys darbo su vaikais patirtį, kiekvieną savaitę dirbantys su moksleivių ugdymu. 

Mūsų organizacijai svarbu, jog stovyklų kaina būtų kuo prieinamesnė, tad stengiamės pasiūlyti mažiausias įmanomas kainas. Šiais metais stovyklos kainuos 39€ už savaitę.

Stovyklos vyksta 5 darbo dienas, vaikai gali atvykti nuo 7:30, veiklas pradedame 9:00, veiklas baigiame 17:00, vaikus pasiimti iki 17:30

IMG_5581_edited.jpg

2021 metais organizuosime aštuonias stovyklų pamainas Vilniuje. Visų jų programos bus skirtos vaikams nuo 1 iki 8 klasės.

1. „Astronautų mokykla“ (viskas apie kosmosą) – birželio 28 d. - liepos 2 d. 

       Kartu su vaikais gaminsime savo raketą, žaisime komandinius žaidimus bei sužinosime įdomybių apie kitas planetas ir kosmoso kūnus. Taip pat, su vyresniaisiais stovyklautojais diskutuosime apie kosmoso platybes, o jaunesnieji savo vaizduotę išlaisvins kūrybinių užduočių metu.

2. „1, 2, 3 – veiksmas!“ (scenos menai, teatras bei vaidyba) – liepos 5-9 d.

    Stovyklautojai bus supažindinti su teatro meno užkulsiais ir turės progą patys pastatyti spektaklį. Su stovyklos stovyklos vadovų pagalba kurs savo scenarijų, gamins dekoracijas bei kostiumus, skirtysis vaidmenis, taip lavindami savo komandinio darbo įgūdžius. 

3. „Tūkstančio mylių kelionė“ (geografija ir įvairios pasaulio kultūros) – liepos 12-16 d.

       Kiekvieną dieną stovyklautojai susipažins su nauju pasaulio regionu. Sužinos įdomybių apie pastarojo kultūrą, kalbą bei tradicijas, atliks kūrybines užduotis pritaikant gautas žinias.

4. „Jaunieji alchemikai“ (gamtos mokslų pasaulio pažinimas) – liepos 19 – 23 d.

    Kiekvienas stovyklautojas turės progą pažvelgti į pasaulį pro mokslininko akinius. Kartu mokysimės apie mokslininkų darbo ypatumus, darysime eksperimentus, o sužinoję, kaip tarpusavy reaguoja medžiagos, patys juos kursime.

5. „Laikrodžiams sustojus“ (istorijos mokymasis keliaujant laiku) – liepos 26 - 30 d. 

       Kartu su stovyklautojais kursime laiko mašiną ir kelsimės į skirtingus laikotarpius. Kiekvienas turės galimybę pajusti, koks jausmas buvo gyventi gūdžioje praeityje, fantazuosime ir diskutuosime apie tolimą ateitį, konkuruosime protmūšyje, o stovyklos pabaigoje uždarysime savo pačių laiko kapsulę!

6. „Fokus pokus“ (magijos paslaptys ir įgūdžiai) – rugpjūčio 2-6 d. 

       Magijos pasaulis daugeliui atrodo išgalvotas ir netikras, tačiau su mūsų stovyklos vadovų pagalba kiekvienas galės pasijusti kaip tikras burtininkas. Kartu su stovyklautojais kursime savo kerų knygas, darysime magiškai atrodančius eksperimentus, mokysimės magijos triukų bei žaisime aktyvius žaidimus. 

7. „Vandenynų paslaptys“ (vandenynų tyrinėjimas ir povandeninė kelionė) – rugpjūčio 9-13 d.

    Pasaulio vandenynai pilni paslapčių ir ... piratų! Kartu su stovyklautojais nersime į šias įdomybes, susipažinsime su morzės kodu, patirsime nuotykių pilną piratų gyvenimą, žaisime komandinius bei strateginius žaidimus, na ir žinoma, rungsimės laivų mūšyje!

8. „Virtualus pasaulis“ (veiklos, įkvėptos populiariais kompiuteriniais žaidimais) – rugpjūčio 16-20 d.

       Sėslūs kompiuteriniai žaidimai stovykloje virs aktyviais užsiėmimais: estafetės, orientacinės varžybos, strateginiai, komandiniai, kūrybinės veiklos ir dar daugiau! Savo mėgstamiausią kompiuterinį žaidimą veiklose atpažins kiekvienas stovyklautojas.

Stovykla dalinai finansuojama Vilniaus miesto savivaldybės.