„KARTU TIKRAI GALIME“ VASAROS STOVYKLOS

SPECIALIŲJŲ UGDYMOSI POREIKIŲ VAIKAMS

  • Stovyklas organizuojame tik Vilniuje.

  • Vykdysime 8 pamainas nuo birželio 28 d. iki rugpjūčio 20 d.

  • Informaciją apie stovyklas rasite kartutikraigalime.lt/stovyklos.


SVARBU! Šiuo metu dėl epidemiologinės situacijos sunku tiksliai nustatyti, kaip bus vykdomos stovyklos. Prašome visų stovyklautojų ir jų tėvų kantrybės bei supratimo. Stengsimės padaryti kuo geriau ir užtikrinti saugų stovyklavimą. Jeigu stovyklų neleis vykdyti dėl karantino, visi pinigai bus grąžinti, todėl galite drąsiai registruotis.

Nuo 2021 m. savo vasaros stovyklas pritaikome vaikams su specialiaisiais ugdymosi poreikiais (moksleiviams su Dauno sindromu, autizmo spektro sutrikimu ir kt.) Jie bus grupėse iki 8 vaikų, su grupe dirbs 1 pedagogas-specialistas ir 3 savanoriai studentai. Iki stovyklos pradžios būsime parengę „socialines istorijas“ ir sekmadienį prieš stovyklą su vaikais galėsite atvykti apžiūrėti patalpų vaikų susipažinimui su erdve.

 

Stovykloje galime dirbti su vaikais nuo 2 iki 8 klasės, kurie gali savarankiškai maitintis ir naudotis tualetu, nėra linkę į agresijos protrūkius prieš kitus. Stovyklos kainuoja 39€ už 5 darbo dienas (vieną pamainą). Į kainą įskaičiuotas maitinimas vieną kartą per dieną – pietūs.

Pridedame registracijos formą – joje prašysime nurodyti vaiko mokytojo kontaktinį telefoną, jog galėtume pasikalbėti su specialistu, geriausiai pažįstančiu jūsų vaiką dėl šios stovyklos tinkamumo jam. Registruojantis prašome informuoti mokytoją, jog skambinsime, ir sutinkate, kad papasakotų apie mokinį.

Registracija į vasaros stovyklas SUP vaikams
Pasirinkite, kuriose pamainose vaikas norėtų dalyvauti:

Ačiū už registraciją. Per 3-4 d.d. ją peržiūrėsime, susieksime su mokytoju ir informuosime ar galime priimti į stovyklą.