„Kartu tikrai galime“ PROGRAMA

„PASIRŪPINK PATS“

Visuomeninė organizacija „Kartu tikrai galime“, vykdydama programą „Pasirūpink pats“, siekia suteikti jauniems žmonėms galimybę patiems prisidėti prie visuomenės švietimo aplinkosaugos ir ekologijos klausimais, pokyčių kūrimo bei sprendimų priėmimo.

Savanoriai progimnazijose veda edukacinius užsiėmimus 5-8 klasių moksleiviams, kartu diskutuoja apie ekologiją, supažindina ir įdomiai pateikia informaciją apie tvarią gyvenseną ir rūpinimąsi aplinka. Pradėti mylėti ir saugoti gamtą niekada nėra per anksti ar per vėlu!

Bendruose savanorių susitikimuose kartu su sprendimų priėmėjais, nevyriausybinių organizacijų atstovais ir kitais atsakingais asmenimis, savanoriai diskutuoja apie aplinkosaugą, susipažįsta su institucijų darbu bei teikia savo pasiūlymus išspręsti pasauliui kylančias problemas.

Šiltuoju metų laiku vyksta aplinkos tvarkymas. Savanoriai kartą per mėnesį tvarko pasirinktą erdvę, taip prisidedami prie švarios gyvenamosios aplinkos kūrimo. Vietos yra renkamos ir tvarkomos su vietos bendruomenės pagalba, taip yra skatinamas bendruomeniškumas.

Nori prisidėti prie programos įgyvendinimo? Užpildyk šią anketą ir tapk „Pasirūpink pats“ savanoriu!

„Pasirūpink pats“ savanorio anketa

Ačiū už anketą, susisieksime su tavimi!

Norite pakviesti „Pasirūpink pats“ savanorius į mokyklą? Užpildykite šią anketą ir mes susisieksime su jumis!

„Pasirūpink pats“ Jūsų mokykloje!

Ačiū už anketą, susisieksime su Jumis!